قوانین فروشگاه


سیاست حفظ حریم خصوصی،شرایط و ضوابط آن


شرايط و ضوابط استفاده از وب سايت  گروه اینترنتی یه نگاه برای تمامی كاربران وب سايت قابل اجرا ميباشد. دسترسی به اين وب سايت به منزله پذيرش ضوابط و شرايط (ذكر شده در قسمتهای بعد) و ساير سياست ها و ضوابط مربوطه (همگی تحت عنوان "ضوابط و شرايط" ناميده ميشوند) بوده و بدون هيچ شرطی لازم الاجراء ميباشند.
توجه:درصورت عدم توافق با اين ضوابط و شرايط، دسترسی و استفاده از اين وب سايت ممنوع ميباشد.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه یه نگاه اقدام نماید.


سیاست های حفظ حریم شخصی


فروشگاه یه نگاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند.
یه نگاه متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت یه نگاه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏دهید.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت یه نگاه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏پذیرد به عهده کاربران است. سایت یه نگاه محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش میرساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند میباید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.


حقوق منحصر به فرد مالکیت

تمامي حقوق منحصر بفرد مالكيت  اين وب سايت متعلق به فروشگاه یه نگاه يا صاحبان امتياز آن ميباشد.
هيچ يک از قسمتهای سايت را نميتوان بدون رضايت كتبی سایت یه نگاه یا بدون ذکر منبع بعنوان قسمتی از ساير سايت ها يا به هر شكل ديگر (الكترونيكی يا غيره) كپي نموده، دوباره سازی كرده، تغيير، انتقال، ذخيره يا مورد بهره برداری تجاری قرارداد؛ مگر قسمتهايی از سايت كه برای مقاصد تجاری يا شخصی چاپ شده يا برروی درايو هارد يا حافظه ذخيره شده باشند.
هرگونه استفاده غيرمجاز از اين وب سايت موجب برهم خوردن قوانين مالكيت خصوصی و مقررات ارتباطات و آيين نامه ها خواهد شد.


استفاده از وب سایت

استفاده از سايت به هرروشی اعم از "page-scrape" ،"robot" ،"spider" يا ساير ابزار اتوماتيك، برنامه، الگوريتم يا مراحل دستی مشابه براي دستيابی، مالكيت، كپی يا هدايت قسمتی از وب سايت ممنوع میباشد. همچنين به كارگيری هر روش ديگری برای فراگيری ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع ميباشد.  دسترسی غيرمجاز به هريک از قسمتها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس های ارائه شده آن از طريق هک كردن، رمزگشايی و نيز ساير روش های غيرمجاز ممنوع ميباشد.


لینک سازی


سایت یه نگاه ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل فروشگاه یه نگاه نیستند و سایت یه نگاه هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت یه نگاه این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت یه نگاه  لینک می‏شوند را افرادی خارج از فروشگاه یه نگاه اداره میکنند، بنابراین سایت یه نگاه  نمیتواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که میتواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت یه نگاه باشد، خود برعهده خواهید داشت.
ممكن است فروشگاه یه نگاه برخی لينک ها را ممنوع سازد. بنابراين بايد به درخواست یه نگاه تمامی لينک های موردنظر را برداشته يا استفاده از آنها را متوقف نماييد. پيش از اخذ رضايت نامه كتبی فروشگاه یه نگاه، حق انجام هيچگونه تنظيمی در محتويات وب سايت، آگهی ها و ساير منابع درآمدزای آن نخواهيد داشت.


کپی رایت

تمامی محتويات اين وب سايت ازجمله متن ها، تصاوير، لوگوها، نمادها، عكس ها و نرم افزارها، دارائی فروشگاه یه نگاه محسوب شده و توسط قوانين بين المللی كپی رايت محافظت ميشوند. تلفيق (به معنای جمع آوری، مرتب سازي و گردهم آوری) محتويات اين سايت منحصراً متعلق به فروشگاه یه نگاه می باشد.
نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت با ذکر نام فروشگاه اینترنتی یه نگاه بلامانع است
بدينوسيله توافق مينماييد تمام قوانين و مقررات كشوری را كه از طريق آن به وب سايت دسترسی پيدا كرده ايد (علاوه بر دسترسی، استفاده، ارسال، ارسال مجدد و ورود تمامی مطالب ظاهر شده يا دست يافته از طريق وب سايت) را خواهيد پذيرفت.وارد کردن اطلاعات

فروشگاه یه نگاه هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سايت را نگهداری نموده و در راستای سياست حفظ حريم خصوصی عمل خواهد كرد.


عملکرد شما

استفاده از وب سايت به هر روشی كه سبب آسيب ديدگی، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع ميباشد. بايد در نظر داشته باشيد كه فقط شما – و نه فروشگاه یه نگاه - مسئول ارتباطات الكترونيكی و مطالب ارسالي از كامپيوترتان بوده و استفاده از وب سايت فقط برای اهداف قانونی جايز ميباشد. استفاده از وب سايت برای مقاصد زير مجاز نميباشد: استفاده يا استفاده مجدد از موضوعات غيرقانونی، توهين آميز، فريب دهنده، شرم آور، افترا آميز، وقيح يا خطرناک.


اصلاحیات

فروشگاه یه نگاه محق است بدون اعلان قبلی، شرايط و ضوابط اين قرارداد را تغيير دهد. بدينوسيله موافقت مینماييد كه استفاده پيوسته تان از  وب سايت دليل بر موافقت با مفاد و شرايط تنظيم شده بوده و درصورت انجام هرگونه تغييريی، قرارداد جديد جايگزين ضوابط و شرايط قبلی خواهد شد. درهرنوبت استفاده از وب سايت، بايد شرايط و ضوابط قرارداد را بررسی نموده و از تغييرات احتمالی آن آگاه شويد. آخرين تاريخ تغيير شرايط و ضوابط اين قرارداد، 1اردیبهشت 1393 ميباشد.
درصورت ابطال يا غير معتبر شدن هريک از شرايط اين قرارداد يا غيرقابل اجراشدن آنها به هر دليلی، ميتوان آن را بدون اثر گذاری برروي بقيه شرايط مجزا نمود بدون آنكه تاثيری بر اعتبار يا قابليت اجرايی مابقی شرايط داشته باشد.


قانون

استفاده شما از وب سايت و شرايط و ضوابط آن توسط قوانين و ضوابط جمهوری اسلامی ايران تعيين و نظارت ميشود.
لطفاً پرسش های احتمالی خود را  در ارتباط با وب سايت يا شرايط و ضوابط اين قرارداد از طريق پست الكترونيک بهadmin@yenegah.com ارسال فرماييد. 

بازدید : 1452 نفر

» درباره یه نگاه

فروشگاه اینترنتی یه نگاه با تنوع گسترده ای از محصولات متفاوت برای اقشار مختلف مردم و هر نو سلیقه ای،تجربه ای آسان و لذت بخش از خرید اینترنتی را برای شما فراهم می سازد.امکان تحویل کالا به صورت کاملاَ رایگان (خرید بالای 100 هزار تومان)در مدت زمان تعریف شده در قسمت ارسال کالا فراهم شده است.هدف یه نگاه حذف واسطه ها و فروش مستقیم می باشد.از مزایای همکاری در یه نگاه  در وحله ی اول می توان به تجارت الکترونیک به جای بازار سنتی،دسترسی گسترده به بازار تمام ایران ،معرفی کالا و محصولات و در نهایت فروش و سود بیشتر اشاره کرد.همچنین مزایای مشتریان یه نگاه را می توان قدرت انتخاب بیشتر ،خرید آسان،سریع و مطمئن،مقایسه و بررسی محصولات و اطمینان از فرایند خرید و فروش مستقیم دانست

خرید و فروش کامپیوتر و لب تاپ,موبایل و تبلت و لوازم جانبی,فروش لوازم خانگی و صوتی و تصویری,فروش لوازم تزیینی و دکوری,لوازم التحریر و ملزومات اداری

» مجوز ها فروشگاه یه نگاه

logo-samandehi

به ما بپیوندید


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه ميباشد و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

طراحی وب سایت و سئو توسط تیم فن آوری اطلاعات جهان آوا